LEKTOR ANGIELSKIEGO PRACA Z DZIECMI KATOWICE

Lingua House Szkoła Języków Obcych

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych z Katowic z tradycjami o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukuje lektorów j. angielskiego zamieszkałych w Katowicach lub bliskich okolicach do prowadzenia zajęć z dorosłymi oraz z dziećmi popołudniami.

Mile widziana znajomość i doświadczenie w uczeniu metodą
DIRECT/CALLANA

Wymagania:

wykształcenie:
- studia filologiczne j. angielski bądź językowe kolegium nauczycielskie (student ostatniego roku),
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć metoda DIRECT/Callana
- dyspozycyjność do pracy popołudniami min od 16.30, wieczorami
- możliwości nawiązania współpracy w wakacje - lipiec-sierpień

Wymagane cechy osobowości: osoba energiczna, wesoła, pozytywnie nastawiona, z dużym dystansem do siebie, otwarta na ludzi i łatwo nawiązująca kontakty z dziećmi.

Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia kursów językowych w firmach, w szkole językowej, mobilność (samochód).

Jeżeli jesteś młody, energiczny, otwarty na nowe doświadczenia ZGŁOŚ SIĘ!
Prześlij swoje CV!

Oferujemy:

- pełny pakiet szkoleń w tym także szkolenie z metody DIRECT/CALLAN oraz
- opiekę metodyka i w czasie dalszej współpracy pakiet szkoleń wewnętrznych,
- miłą atmosferę współpracy w międzynarodowym młodym zespole,
- długoletnią satysfakcjonującą współpracę.

Zapraszamy do współpracy.
Prześlij do nas swoje CV, zgłoś się do nas!

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Zastrzegamy kontakt tylko tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Nasza Szkoła Językowa powstała w 2003 r. w Katowicach. Metody nauczania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia