Lektor angielskiego na Wilanowie

The Palms Sp. z o.o.

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną szkołą, która oferuje wysoką jakość nauczania i indywidualne podejście do każdego ucznia w dwóch oddziałach – Miasteczko Wilanów (Sarmacka 22) i Ursynów-Kabaty (al.KEN 19)

Oferujemy:
- stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę współpracy pomiędzy firmami (w przypadku lektorów posiadających działalność gospodarczą),
- pracę w młodym, kreatywnym zespole multilingwistów
- bogate wyposażenie szkoły w materiały i pomoce naukowe
- wsparcie metodyka i szkolenia metodyczne

Wymagania

Oczekujemy:
- dostępności w podanych godzinach
- pasji do nauczania;
- doskonałej znajomości języka angielskiego potwierdzonej wykształceniem kierunkowym (warunek konieczny);
- otwartości na nieszablonowe metody;
- chęci ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
- otwartości i optymistycznego usposobienia;
- rzetelności, odpowiedzialności i dbałości o jakość swojej pracy;

Prezentacja firmy

Jeśli szukasz szkoły, która wspiera innowacyjne rozwiązania i metody, ki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
min. 1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
48PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
szkolenia firmowe, bogate wyposażenie szkoły w materiały metodyczne, dostęp do xero, darmowej kawy i herbaty bez ograniczeń
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia