Lektor angielskiego - korepetycje, szkolenia

Direct Company

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy doświadczonych lektorów języka angielskiego.
Poszukujemy lektorów chcących dołączyć do naszego zespołu, gotowych do pracy w wybranych przez siebie dzielnicach Warszawy.

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• elastyczne godziny pracy,
• swobodę działania,
• możliwość wyboru miejsca pracy,
• nauczanie osób dorosłych, młodzież lub dzieci.

Zapewniamy kontrakty w całym roku szkolnym, a dla chętnych - również w wakacje. Dołącz do nas!

Prosimy w aplikacji o informacje - w jakich dzielnicach chciałby Pan/Pani nauczać oraz jakimi kursami Pan/Pani zainteresowana (dzieci, młodzież, dorośli)

Dziękujemy!
DS Team

Wymagania

Od zawsze pracujemy tylko z najlepszymi fachowcami.
Oto nasze wymagania:
• biegła znajomość języka obcego,
• doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi - w zależności od wyboru wieku słuchaczy,
• samodzielność w działaniu,
• punktualność i uczciwość,
• chęć rozwoju osobistego,
• przyjazne nastawienie do pracy i ludzi.

Jeżeli ten profil pasuje do Pani/Pana - czekamy na aplikację!

Prezentacja firmy

Szkoła językowa w dzielnicy Wilanów.<br/><br/>Nauka angielskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia