Lektor angielskiego do prowadzenia kursu na Tarchominie (po godzinie 18)

Kursownia

02-969 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kameralna szkoła języka angielskiego i nowych umiejętności szuka osoby do poprowadzenia kursu indywidualnego na Tarchominie (godziny popołudniowe, dowolny dzień tygodnia). Oczywiście oferujemy także możliwość rozszerzenia współpracy na inne kursy.
Obowiązki lektora będą obejmować przygotowanie autorskich materiałów powtórzeniowych, prowadzenie zajęć z podręcznikiem, monitorowanie postępów ucznia, regularne testowanie, a także stały kontakt mailowy ze szkołą i Kursantem. Poszukujemy osób, które potrafią nawiązać indywidualny kontakt z uczniem, wprowadzić naturalną, zabawową atmosferę na zajęciach, a także doskonale znają język angielski.
Ze swojej strony oferujemy wsparcie metodyczne, szkolenia, współpracę w miłym zespole, materiały do nauki, możliwość rozwoju zawodowego i godziwe wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy kameralną szkołą języków i nowych umiejętności, która stawia pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia