LEKTOR ANGIELSKI ogólny i biznes KATOWICE_popołudnia

Lingua House Szkoła Języków Obcych Coaching&Training House

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych z Katowic o ustabilizowanej pozycji na rynku zatrudni lektora j. angielskiego do prowadzenia zajęć z dorosłymi oraz w firmach, popołudniami lub w godzinach porannych głownie na terenie Katowic i bardzo bliskich okolic.

Lektor językowy będzie prowadził zajęcia o tematyce General English,
Business English lub wg. potrzeb grupy/firmy.

Oferujemy:

- pełny pakiet szkoleń w tym także szkolenie z metody DIRECT/CALLAN
- opiekę metodyka i w czasie dalszej współpracy
- miłą atmosferę współpracy w międzynarodowym młodym zespole,
- długoletnią satysfakcjonującą współpracę.

Wymagania

Wymagania:
- studia filologiczne j. angielski bądź językowe kolegium nauczycielskie minimum ukończony licencjat lub student ostatniego roku
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć w tym również metodą DIRECT/Callana
- dyspozycyjność do pracy popołudniami, godziny i dni pracy do ustalenia,
- możliwości nawiązania długofalowej współpracy.

Wymagane cechy osobowości:
osoba energiczna, wesoła, pozytywnie nastawiona, otwarta na ludzi i łatwo nawiązująca kontakty międzyludzkie.

Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia kursów językowych w firmach, w szkole językowej.

Preferowane są osoby mieszkające w Katowicach lub bliskich okolicach, mobilne i dyspozycyjne popołudniami.
Jeżeli jesteś młody, energiczny, otwarty na nowe doświadczenia ZGŁOŚ SIĘ!
Prześlij swoje CV i Foto.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Zastrzegamy kontakt tylko tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Szkoła Języków Obcych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia