Lektor ANGIELSKI_Katowice_lekcje z dojazdem

Lingua House Szkoła Języków Obcych

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy lektorów angielskiego do nauczania języka metoda bezpośrednia Direct/Callan dorosłych, w firmach lub dzieci 5-6 lat i 7-12 lat
dyspozycyjnych zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych.
Godziny pracy do uzgodnienia.

Wymagania

Minimalne wykształcenie to licencjat filologii angielskiej oraz posiadające doświadczenie w nauczaniu osób min. 1 rok.

Preferowane bedą lektorzy angielskiego z dyplomami, rzetelne, otwarte, zdyscyplinowane oraz lubiace ludzi i łatwo nawiązujace kontakty międzyludzkie oraz dyspozycyjne do pracy w różnych godzinach oraz zamieszkale w Katowicach i bliskich okolicach posiadajace samochód.

Minimalny okres zatrudnienia w naszej szkole to min. 2 lata.

Oferujemy miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole.

CV, List motywacyjny oraz foto prosze przesłać emailem po wejściu na www szkoły Lingua House w Katowicach.
Szkoła mieści się w Katowicach ul. 1 Maja 33 lub ul. Gliwicka 12/11

Skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Nasza Szkoła Językowa powstała w 2003 r. w Katowicach. Metody nauczania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia