Lekka praca w Galerii Bonarka - 11,5 zł brutto

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (Agencja zatrudnienia nr licencji 47). Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta renomowanej sklepokawiarni w Galerii Bonarka poszukujemy osób na stanowisko: doradcy Klienta w sklepie z kawą

Nr ref.: 38647
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

- czynności pomocnicze w sklepie

- obsługa klienta

- dbanie o ekspozycję w sklepie

- prace porządkowe na magazynie

- czynności kasjerskie

Oczekiwania:

- książeczka sanepid!

- uśmiech, optymizm, otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątki oraz w weekendy

Oferta:

- stawkę godzinową 11,50 PLN oraz atrakcyjne premie, bony zakupowe

- pracę od zaraz w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą

- bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą

- możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom

- comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- czas pracy dostosowany do Twoich możliwości

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)