Lekka praca przy pakowaniu

Plus Kadra Sp. z o.o.

Kutno, łódzkie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kutno

ZADANIA:

- obsługa linii produkcyjnej;
- pakowanie wyrobów gotowych.

WYMAGANIA:

- nie wymagamy doświadczenia zawodowego
- zdolności manualne
- chęć do pracy
- dyspozycyjność

OFERUJEMY:

- lekką pracę, niewymagającą doświadczenia;
- długoterminowe zatrudnienie na umowę zlecenie;
- pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
- możliwość wyboru zmiany;
- pracę od poniedziałku do piątku;
- gwarantowany bezpłatny dojazd do miejsca pracy w Strykowie z Kutna;
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod numerem:
510-080-403.

Znajdziesz nas również w naszym biurze w Łodzi:
APT Plus Kadra (Intensive Group), ul. Łagiewnicka 54/56, bud. A, I piętro, pok. 107/108.

Zachęcamy do aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RozporządzeniaParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.