Lekarzy zainteresowanych świadczeniem wizyt domowych

Portal-medica.pl

Kraków (Kraków-Podgórze), małopolskie

Opis stanowiska pracy

Doctor24.net zaprasza do współpracy wszystkich Lekarzy zainteresowanych świadczeniem wizyt domowych na terenie Małopolski (Kraków) oraz Górnego Śląska(Bielsko Biała, Katowice, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Tychy, Bytom) i Zagłębia (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza). W związku z rozwojem firmy przyjmujemy zgłoszenie Lekarzy z innych rejonów Polski.

Informacje o wizytach zamówionych przez Pacjentów w Państwa okolicy, przekazywane będą za pośrednictwem innowacyjnych aplikacji komunikacyjnych, dostępnych na system Android oraz iOS

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie ( od 130 do 250 zł ), przejrzysty system rozliczeń w odstępach tygodniowych
- całkowicie indywidualny czas oraz miejsce pracy ustalany na bieżąco, za pośrednictwem prostej w obsłudze aplikacji mobilnej

Wymagania:
- prawo wykonywania zawodu lekarza
- zarejestrowana działalność gospodarcza (wpis w CEIDG)

- ważne ubezpieczenie OC

- uprawnienia do wystawiania zaświadczeń ZUS-ZLA
- telefon z systemem Android bądź iOS z dostępem do Internetu

Umowa bez jakichkolwiek kosztów ze strony lekarza, nie zobowiązuje do świadczenia wizyt

W razie pytań zapraszamy do kontaktu,

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia