Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Falck Medycyna sp. z o.o.

Lekarzy Systemu, Falck Medycyna, Mazowsze

Specjalizacja: Medycyna ratunkowa, Anestezjologia i intensywna terapia, Choroby wewnętrzne, Chirurgia ogólna, Chirurgia dziecięca, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, Pediatria

FALCK MEDYCYNA jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz znaczącym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.
Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Aktualnie do zespołów wyjazdowych w powiecie: grodziskim, piaseczyńskim, pruszkowskim, sochaczewskim i żyrardowskim poszukujemy:

LEKARZY SYSTEMU

Zakres obowiązków:

- Lekarz specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego

Wymagania:

- Lekarz ze specjalizacją Lekarz ze specjalizacją z medycyny ratunkowej lub po drugim roku specjalizacji z medycyny ratunkowej, anestezjologii i intensywnej terapii, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, pediatrii lub uprawnieniami do pracy w zespołach specjalistycznych ratownictwa medycznego (tzw. lekarz systemu)

Wymiar czasu pracy:

- dyżury 24-godzinne w dni powszednie lub weekendy

Rodzaj umowy: umowa zlecenie lub kontrakt

Oferujemy:
- Przyjazne środowisko pracy , kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach
- Stabilność i elastyczność zatrudnienia, elastyczny czas pracy
- Dowolną formę zatrudnienia lub współpracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju
- Kartą sportową z dostępem w całej Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia lub kontakt telefoniczny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.