lekarzy psychiatrów zajmujących się leczeniem zaburzeń afektywnych oraz leczeniem uzależnień

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Możliwości rozwoju zawodowego dla lekarzy Psychiatrów w

Południowej Szwecji

MEDICARRERA współpracuje w zakresie rekrutacji ze szpitalami publicznymi w różnych regionach Szwecji, Norwegii i Danii.

Oferujemy ciekawe możliwości rozwoju zawodowego dla lekarzy specjalistów, organizujemy szkolenia językowe dla całej rodziny oraz udzielamy pomocy we wszystkich kwestiach praktycznych związanych z przeprowadzką do Skandynawii.

Usługi MediCarrery są finansowane przez pracodawcę i bezpłatnie dla kandydata.

Aktualnie poszukujemy lekarzy psychiatrów zajmujących się leczeniem zaburzeń afektywnych oraz

leczeniem uzależnień. Praca w wyspecjalizowanych zespołach, w szpitalu i w przychodni.

W klinice psychiatrii afektywnej leczeni są pacjenci z zaburzeniami afektywnymi, w tym

z zaburzeniami dwubiegunowymi, zaburzeniami osobowości, kompulsywnymi, stanami lękowymi,

zaburzeniami neuropsychiatrycznymi, w tym ADH i zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Klinika uzależnień współpracuje z dużymi ośrodkami uniwersyteckimi w regionie.

Szpital oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego, m.in. udział w szkoleniach i konferencjach.

Oferujemy:

• Stały kontrakt po zakończeniu okresu próbnego i zdaniu egzaminu językowego.

• Szkolenia w godzinach pracy.

• Wyjazd na spotkanie z pracodawcą, możliwość obejrzenia miejsca pracy, regionu, szkół i

przedszkoli.

• Bezpłatny intensywny kurs językowy dla lekarzy i ich rodzin.

• Wynagrodzenie w wysokości 700€ miesięcznie w trakcie trwania kursu oraz dodatki na każde

dziecko w wysokości 70€, zakwaterowanie na kursie, pokrycie kosztów przejazdu na kurs i po jego

zakończeniu.

• Pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki i pokrycie jej kosztów, znalezieniu mieszkania, szkoły,

przedszkola w Szwecji oraz załatwieniu formalności związanych z uznaniem dokumentów lekarza

i rejestracją w Szwecji

Wymagania:

• Tytuł lekarza Psychiatry i gotowość do nauki języka szwedzkiego.

  Osoby zainteresowane uczestnictwem w rekrutacji proszone są o kontakt mailowy:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia