Lekarza Rodzinnego / Lekarza Pediatrę

Portal-medica.pl

Warszawa (Bemowo), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia to sieć placówek przedszkolnych i szkolnych Gaudeamus

zlokalizowanych w różnych częściach miasta stołecznego Warszawy (Bemowo, Bielany, Białołęka,

Centrum, Mokotów, Ursus, Włochy, Wilanów) i okolic (Jabłonna, Józefosław, Piastów, Pruszków).

Poszukujemy Lekarza Rodzinnego / Lekarza Pediatrę

Zależy nam by usługa zawierała:

- dojazd lekarza do placówki przedszkolnej/szkolnej w zależności od lokalizacji,

- wykonanie badania lekarskiego w zakresie podstawowym.

Oferujemy:

- elastyczną formę zatrudnienia,

- atrakcyjny system wynagradzania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub zgłoszenia zawierającego dane kontaktowe oraz

kilka zdań na temat swojego doświadczenia.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia