lekarza Medycyny Rodzinnej / praca w Szwecji

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

MEDICARRERA współpracuje w zakresie rekrutacji z poradniami i szpitalami publicznymi w różnych regionach Szwecji, Norwegii i Danii.

Oferujemy ciekawe możliwości rozwoju zawodowego dla lekarzy specjalistów, organizujemy szkolenia językowe dla całej rodziny oraz udzielamy pomocy we wszystkich kwestiach praktycznych związanych                          z przeprowadzką do Skandynawii.

Usługi MediCarrery są finansowane przez pracodawcę i bezpłatnie dla kandydata.

Aktualnie poszukujemy lekarzy rodzinnych zainteresowanych pracą w poradniach w południowej Szwecji.

Oferujemy:

• Stały kontrakt po zakończeniu okresu próbnego i zdaniu egzaminu językowego.

• Szkolenia w godzinach pracy.

• Wyjazd na spotkanie z pracodawcą, możliwość obejrzenia miejsca pracy, regionu, szkół i przedszkoli.

• Bezpłatny intensywny kurs językowy dla lekarzy i ich rodzin.

• Wynagrodzenie w wysokości 700€ miesięcznie w trakcie trwania kursu oraz dodatki na każde dziecko w wysokości 70€, zakwaterowanie na kursie, pokrycie kosztów przejazdu na kurs i po jego zakończeniu.

• Pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki i pokrycie jej kosztów, znalezieniu mieszkania, szkoły, przedszkola w Szwecji oraz załatwieniu formalności związanych z uznaniem dokumentów lekarza i rejestracją w Szwecji

Wymagania:

• Tytuł lekarza Medycyny Rodzinnej i gotowość do nauki języka szwedzkiego.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia