Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
CELSA "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o.

Lekarz zakładowy

Specjalizacja: Medycyna pracy, Medycyna rodzinna

CELSA „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.
Wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim i zagranicznym, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group poszukuje do pracy na stanowisko:

Lekarz
Miejsce pracy: ambulatorium na terenie CHO (Ostrowiec Św.)

Główne zadania:

• Monitorowanie stanu zdrowia wszystkich, którzy zwrócili się z prośbą o poradę lekarską
w ambulatorium oraz stanu zdrowia pracowników z krótkim terminem ważności badań okresowych;
• Konsultacje lekarskie w ambulatorium zgłaszających się po poradę pracowników (łącznie
z wypisywaniem recept i skierowań);
• Współpraca z kierownictwem poszczególnych komórek organizacyjnych oraz Dyrektorem ds. BHP;
• Stworzenie planu działań dotyczącego ochrony zdrowia w Celsa Huta Ostrowiec;
• Wizyty na wydziałach produkcyjnych – rozmowy z pracownikami na stanowiskach pracy;
• Prowadzenie, wspólnie z Ratownikami, kampanii edukacyjnych z zakresu higieny w środowisku pracy
(np.: palenie tytoniu) oraz chorób cywilizacyjnych;
• Koordynacja programów promocji zdrowia realizowanych osobiście lub we współpracy z instytucjami,
np. WOMP dot. ochrony słuchu, ochrony układu oddechowego;
• Wyjazdy na teren Huty do wypadków i nagłych zachorowań;
• Utrzymywanie ścisłego, roboczego kontaktu z uprawnionymi lekarzami wydającymi orzeczenia
(po badaniach wstępnych i okresowych) o braku przeciwwskazań;
• Udział w analizie w przypadku stwierdzonych przekroczeń NDS/NDN i chorób zawodowych;
• Uczestnictwo w wydawaniu opinii dotyczących nowych ochron indywidualnych;
• Aktywny udział w pracach zakładowej komisji BHP.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe medyczne
• mile widziana specjalizacja z medycyny pracy – nie jest to warunek konieczny
• język angielski
• znajomość środowiska przemysłowego i specyfiki pracy w dużym zakładzie produkcyjnym
Zatrudniona osoba powinna:
• charakteryzować się wysokim profesjonalizmem zawodowym i odpowiedzialnością
• być zaangażowana oraz zorientowana na rozwój, dostrzegająca problemy i proponująca rozwiązania
• być kreatywna i samodzielnie realizować projekty
• być energiczna, chętna do rozmowy z ludźmi, otwarta na sugestie innych

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o bogatych tradycjach hutniczych
• szansę na poznanie nowoczesnych metod zarządzania w oparciu o TQM (Total Quality Management) oraz metody oraz narzędzia wykorzystywane w pracy w firmie zachowującej najwyższe standardy jakości.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.