Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało wspieranie hodowców w kwestii profilaktyki i leczenia trzody chlewnej, w szczególności polegającą na:

    • weterynaryjnym monitoringu nad stadem trzody chlewnej,
    • badaniu stanu zdrowia zwierząt,
    • stosowaniu produktów leczniczych weterynaryjnych
    • wykonywaniu badań anatomo-patologicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt monitorowanego stada,
    • stawianiu diagnoz weterynaryjnych,
    • konsultacjach lekarskich,
    • określaniu programów weterynaryjnych,
    • wydawaniu zaleceń weterynaryjnych oraz konsultowaniu zaleceń zootechnicznych,
    • prowadzeniu dokumentacji leczenia zwierząt,

Wymagania

    • ambicja i chęć ciagłego poszerzania wiedzy,
    • wytrwałość w dążeniu do celu,
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
    • umiejętność pracy w zespole
    • sumienność
    • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

    • dostęp do elitarnych szkoleń, konferencji polskich i zagranicznych
    • dostęp do wewnętrznych, specjalnie dla nas zorganizowanych warsztatów ze światowej sławy autorytetami z dziedziny trzody chlewnej
    • dostęp do unikalnego, autorskiego programu kształcenia i ścieżki awansu
    • pracę pod okiem doświadczonych autorytetów
    • opiekę merytoryczną doświadczonych lekarzy
    • dostęp do najlepszej na świecie diagnostyki i metodyki interpretacji
    • nieograniczony dostęp do najnowszej światowej wiedzy i badań
    • stałe zatrudnienie na pełnym etacie z umową na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
    • pewne zarobki i motywacyjny system premiowy
    • pracę w zespole nastawionym na współpracę i wymianę doświadczeń, a nie rywalizację, w którym panuje przyjacielska atmosfera również na stopie prywatnej

Prezentacja firmy

Nasza firma jest największą polską spółką świadczącą opiekę weterynaryjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Weterynaria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Rolnictwo, Praca Inne