Lekarz stomatolog

Afident s.c

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Lecznica stomatologiczna AFIDENT w Warszawie /okolice Ronda Wiatraczna/
zaprasza do współpracy lekarzy stomatologów.
Mile widziana własna działalność gospodarcza.
AFIDENT Lecznica stomatologiczna w Warszawie / www.afident,com/zaprasza do współpracy lekarza dentystę specjalizującego się w endodoncji .Wymagane doświadczenie pracy w powiększeniu Praca dwa razy w tygodniu od zaraz. Zapraszamy

Prezentacja firmy

Lecznica stomatologiczna działa na rynku medycznym w Warszawie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia