Opis stanowiska pracy

Nawiążemy współpracę ze stomatologiem.
Poszukujemy Osoby otwartą na nowości i jakość świadczeń.
W gabinecie rezerwujemy na razie dwa wybrane w tygodniu dni pracy.
Potencjał liczby godzin jest znacznie większy.
Oferta kierowana jest do stomatologów działających w rejonie Śląska (Miejscowość - Czeladź), Gwarantujemy dobry klimat pracy i procentowe rozliczenie zrealizowanych świadczeń. Odpowiemy na wszelkie pytania. CV prosimy o kontakt Tel. 601647005
Opis stanowiska
- leczenie uzębienia dzieci i dorosłych
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie na kontrakcie
- stabilne zatrudnienie
- pracę z pacjentem prywatnym

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Wymagania

Wymagania:
- co najmniej 1-2 lata doświadczenia w zawodzie lekarza stomatologa
Termin rozpoczęcia pracy -€“ od zaraz

Prezentacja firmy

Lekarz dentysta Katarzyna Molek <br/><br/>Specjalizacja<br/>Stoma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia