lekarz specjalista - Gniezno

Portal-medica.pl

Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie ul. Św. Jana 9, pilnie zatrudni

(na umowę o pracę /umowa cywilno-prawna) lekarzy specjalistów

lub osoby specjalizujące się w dziedzinie:

  • chorób wewnętrznych
  • otolaryngologii
  • anestezjologii i intensywnej terapii
  • medycyny ratunkowej
  • neonatologii

a także osoby chcące się specjalizować w dziedzinie:

Lekarze specjalizujący się w ramach rezydentury otrzymają dodatkowo

do wynagrodzenia proponowanego przez Ministerstwo Zdrowia 22% premii naliczanej od wynagrodzenia zasadniczego.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia