Lekarz - specjalista chorób wewnętrznych

Kompendium24

Kwidzyn, pomorskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
ZDROWIE Sp. z o. o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Bez specjalizacji

Szpital Zdrowie Sp. z o.o. w Kwidzynie, ul. Hallera 31, należący do grupy EMC Instytut Medyczny S.A., zatrudni lekarzy specjalistów chorób wewnętrznych lub lekarzy w trakcie specjalizacji do pracy w Oddziale Wewnętrznym.

Oferujemy:
• forma zatrudnienia - dowolna
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia do negocjacji
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
• pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

Główne zadania:
 praca w Oddziale Wewnętrznym, połączona z pracą w SOR
 praca w godzinach 7:25 do 15:00 oraz/lub 15:00 do 7:25 dnia następnego
 prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:
 aktualne prawo wykonywania zawodu
 znajomość obsługi komputera

Umiejętności:
 komunikacja
 planowanie i organizacja pracy
 pracy w zespole
 odpowiedzialność i samodzielność
 staranność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.