Lekarz (różnych specjalizacji) praca w Niemczech

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Carpe Diem Personalkonzepte Gmbh poszukuje do pracy w Niemczech:

LEKARZY (różnych specjalizacji)

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wykształcenie wyższe lekarskie  (wraz z uznaniem dyplomu bądz w trakcie nostryfikacji w Niemczech)
  • w przypadku specjalistów - ukończona specjalizacja
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym/bardzo dobrym (min. poziom B1/B2)
  • uczciwość i bezkonfliktowość
  • dobra organizacja i samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy za granica

OFERUJEMY KANDYDATOM:

  • umowe o pracę na warunkach niemieckich
  • stałe wynagrodzenie odpowiednie do wykształcenia + diety za każdą przepracowaną godzinę
  • organizację zakwaterowania (pokrywana z diet przez pracownika)
  • praca w pełnym wymiarze godzin (min. 35 h tygodniowo)
  • stały kontakt z przedstawicielem firmy  w języku polskim
  • praca w klinikach,  szpitalach na terenie całych Niemiec

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia