lekarz rehabilitacji medycznej / lekarz chorób wewnętrznych

Portal-medica.pl

Mrozy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Samodzielny Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Teodora Dunina z siedzibą w Rudce zatrudni

  • lekarza rehabilitacji medycznej lub
  • lekarza specjalistę w dziedzinie chorób wewnętrznych lub
  • lub medycyny fizykalnej i balneologii

Lekarzy w trakcie powyższych specjalizacji również zapraszamy do kontaktu.

Warunki pracy i płacy oraz jej formy do indywidualnego uzgodnienia.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia