Lekarz Psychiatra

ProPsyche

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  1. Centrum Psychiatrii i Psychologii ProPsyche poszukuje do współpracy LEKARZA PSYCHIATRĘ ze specjalizacją lub w trakcie specjalizacji.
  2. ProPsyche jest wyłącznym partnerem Medicover na terenie Warszawy w zakresie obsługi pacjentów psychologiczno - psychiatrycznych.
  3. Oferujemy dowolne godziny pracy zarówno przed jak i po południu.
  4. Poradnia dysponuje doskonale wyposażonymi gabinetami psychiatrycznymi. Mieści się w eleganckim budynku na Starym Żoliborzu w okolicach pl. Wilsona (metro, parking).
  5. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Wymagania

  1. Oczekujemy doświadczenia w pracy ambulatoryjnej.
  2. Zaangażowania i współpracy z zespołem psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów zatrudnionych w ProPsyche.
  3. ProPsyche funkcjonuje jako zarejestrowany podmiot leczniczy (dawniej NZOZ).
  4. Mile widziana jest własna prywatna praktyka lekarska.
  5. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Centrum Psychiatrii i Psychologii ProPsyche <br/><br/> Początek d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia