Opis stanowiska pracy

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego klienta Przychodni, poszukuje:

Lekarza psychiatry

Nr ref. PSYCH - Wroc
Lokalizacja: Wrocław, woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:
• udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Zdrowia Psychicznego

Oferujemy:
• umowę kontraktową
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w niepełnym wymiarze godzin – równoważnik połowy etatu

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji z psychiatrii lub z psychiatrii dzieci i młodzieży

Opis placówki:
Jest to przychodnia, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych w zakresie zdrowia psychicznego oraz leczenia uzależnień. Kadra składa się zarówno z lekarzy specjalistów jak i psychologów czy psychoterapeutów. Placówka znajduje się we Wrocławiu.

CV wraz z podaniem numeru ref. PSYCH - Wroc prosimy przesyłać na adres

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia