Opis stanowiska pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SANA-MED" Sp. z o.o. w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni osobę na stanowisku:

LEKARZ PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (miejsce pracy: Kraków)

Zakres obowiązków:
1. Świadczenie usług zdrowotnych (zapobiegawczych, leczniczych, diagnostycznych i edukacyjnych) w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
2. Świadczenie usług zgodnie z zasadami etyki lekarskiej oraz aktualnej wiedzy medycznej, jak również zgodnie z wymogami formalnymi.
3.Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów Przychodni "SANA-MED"
4. Współpraca z pozostałym personelem medycznym oraz pomocniczym.

Wymagania

Wymagania:
1. Prawo wykonywania zawodu, dyplom.
2. Doświadczenie w świadczeniu usług zdrowotnych pacjentom w POZ - również w przyjmowaniu dzieci.
3. Posiadanie II stopnia specjalizacji lub bycie w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej, Pediatrii, Interny.
4. Wysoka kultura osobista, umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, jak i na stanowiskach samodzielnych.

Oferujemy:
1. Atrakcyjne wynagrodzenie.
2.. Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku usług medycznych.

CV oraz List Motywacyjny proszę wysyłać na adres podany w ogłoszeniu.

Prezentacja firmy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej \"SANA-MED\" Spółka z ogran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia