Lekarz POZ, Lekarz - Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowonta

Kompendium24

Kwidzyn, pomorskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
ZDROWIE Sp. z o. o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Specjalizacja: Bez specjalizacji, Medycyna rodzinna

Szpital Zdrowie Sp. z o.o. w Kwidzynie, należący do grupy EMC Instytut Medyczny S.A., zatrudni lekarzy do pracy w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej

Oferujemy:
• współpracę w ramach umowy cywilnoprawnej - kontrakt lub zlecenie
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia do negocjacji
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
• pracę w zgranym i profesjonalnym zespole lekarskim (2 osobowym)

Główne zadania:
 praca w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej
 praca w dni robocze w godzinach 18:00-8:00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i święta w godzinach 8:00-8:00 dnia następnego
 prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:
 aktualne prawo wykonywania zawodu

Umiejętności:
 komunikacja
 planowanie i organizacja pracy
 pracy w zespole
 odpowiedzialność i samodzielność
 staranność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.