ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lekarz Pediatra

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Realizacja świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej w ramach kontraktu z NFZ,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną,
  • Prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną.
  • Wizyty domowe (temat oraz liczba wizyt jest kwestią indywidualną do ustalenia)
  • Obsługa danej ilości pacjentów w jednostce czasowej (jednostka czasowa oraz liczba pacjentów jest kwestią indywidualną do ustalenia).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne
  • Ukończona specjalizacja w dziedzinie pediatrii
  • Pełne Prawo Wykonywania Zawodu (PWZ)
  • Orientacja na pacjenta
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Doskonałe warunki rozwoju zawodowego
  • Ryczałt za używanie prywatnego samochodu, miejsce parkingowe
  • Wsparcie relokacji

Oferta pracy stałej.
Miejsce pracy: Dzierżoniów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials