Opis stanowiska pracy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko LEKARZA ONKOLOGA do kliniki położonej w zachodniej Francji.

Miejsce pracy: Francja / Dolna Normandia

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pacjentami poddanymi hospitalizacji oraz na oddziale chemioterapii ambulatoryjnej.
  • Konsultacje onkologiczne.
  • Uczestnictwo w regularnych konsultacjach zespołu interdyscyplinarnego.
  • Praca na pełen etat. Poza weekendami, jeden dzień wolny w tygodniu (dzień w którym obowiązki przejmują onkolodzy i lekarze medycyny ogólnej z sąsiedniego Centrum onkologicznego).

Oferujemy:

  • Francuską umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych.
  • Praca na liberalu: przybliżone zarobki ok 120 000 € brutto rocznie czyli 10 000 € brutto miesięcznie LUB
  • Praca na umowie o pracę: ok 8 000 € brutto miesięcznie + maksymalnie do 2 000€ za dodatkowe dyżury etc.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne.
  • Specjalizacja z onkologii.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Znajomość języka francuskiego, lub gotowość do intensywnej nauki.
  • Gotowość do otwarcia własnej działalności we Francji
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

    Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Wynagrodzenie
42 400PLN - 42 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia