Lekarz okulista - Rzeszów

Portal-medica.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego klienta, prywatnego centrum medycznego poszukuje:

Lekarza okulisty

Nr ref. OK - Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów, woj. podkarpackie

Zakres obowiązków:
• świadczenie usług medycznych

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę o pracę lub kontrakt
• wymiar czasu pracy do uzgodnienia – półetatu lub cały etat
• dodatkowe warunki pracy do uzgodnienia

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji I lub II stopnia z okulistyki bądź lekarz w trakcie tej specjalizacji

Termin rozpoczęcia pracy – od zaraz

Opis placówki:
Jest to nowoczesna, prywatna placówka świadcząca usługi w zakresie okulistyki zarówno w ramach umowy z NFZ jak i prywatnie. Placówka oferuje leczenie w ramach chirurgii jednego dnia, specjalistyczne badania diagnostycznych i konsultacje lekarskie. Zlokalizowana jest w Krakowie, woj. małopolskim.

CV wraz z podaniem numeru ref. OK - Rzeszów prosimy przesyłać na adres

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia