LEKARZ MEDYCYNY RODZINNEJ

Portal-medica.pl

Ozimek, opolskie

Opis stanowiska pracy

Szpital Św. Rocha, ul. Częstochowska 31 46-040 Ozimek zatrudni pracownika na stanowisko lekarza medycyny rodzinnej

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Praca w Podstawowej Opiece Zdrowotnej
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Współpraca personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

WYMAGANIA:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Specjalizacja w dziedzinie medycyny rodzinnej
  • Cierpliwość, dyspozycyjność, elastyczność oraz życzliwe podejście do pacjenta

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Komunikacja
  • Planowanie i organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
  • Przyjazną atmosferę, miłych współpracowników

Po

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia