lekarz medycyny pracy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy lekarza zainteresowanego zatrudnieniem w organizacji specjalizującej się w Medycynie Pracy w niemieckojęzycznej części Belgii, zatrudniającej około 140 lekarzy i świadczącej usługi dla 34 000 firm i 250 000 pracowników rocznie, na stanowisko:

Nr ref.: 22643
Praca stała
Lokalizacja: Belgia

Zakres obowiązków:

Jako członek zespołu będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie badań lekarskich wszystkich zrzeszonych pracowników w określonym regionie: badania wstępne, jak również okresowe. Twoje zadania będą się koncentrować na profilaktyce schorzeń, urazów i niezdolności do pracy. W tym celu oprócz przeprowadzania indywidualnych konsultacji z pracownikami, będziesz wizytować ich miejsca pracy i dokonywać oceny zagrożeń na danych stanowiskach, jak również brać czynny udział w spotkaniach dotyczących zagadnień BHP i nadzorować realizację wytycznych.

Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe wraz ze specjalizacją z zakresu medycyny pracy
  • zdolności interpersonalne
  • gotowość relokacji do Belgii
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub gotowość do podjęcia nauki
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • legalne i stabilne zatrudnienie w Belgii w oparciu o stały kontrakt
  • atrakcyjne wynagrodzenie i samochód służbowy
  • wsparcie w nauce języka oraz w kwestiach formalnych związanych z relokacją

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)