Lekarz medycyny pracy - Chorzów

Kompendium24

Chorzów, śląskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Centrum Medyczne BetaMed S.A.

Specjalizacja: Medycyna pracy

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
Lekarz medycyny pracy
Miejsce pracy: Chorzów Batory

Zakres obowiązków:
• udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni medycyny pracy

Wymagania:
• dyplom ukończenia uczelni medycznej
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• specjalizacja z medycyny pracy
• odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej

Oferujemy:
• pracę dodatkową w wymiarze godzinowym (możliwość wzajemnego ustalenia formy umowy, ram współpracy i wysokości wynagrodzenia)

Prosimy o kontakt za pośrednictwem serwisu konsylium24.pl
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BetaMed S.A. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.