Lekarz medycyny estetycznej

Kompendium24

Łódź, łódzkie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Art Estetyka Medycyna Estetyczna

Specjalizacja: Bez specjalizacji

Art Estetyka Medycyna Estetyczna poszukuje do swojej siedziby w Łodzi

Lekarza Medycyny Estetycznej
Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska:
Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak:
• podanie toksyny botulinowej
• wstrzykiwanie wypełniaczy
• mezoterapia igłowa
• lipoliza Aqualyx
• Radiesse
• nici hialuronowe
• nici PDO
• osocze bogatopłytkowe

Wymagania:
• uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny
• certyfikaty uprawniające do wykonywania ww. zabiegów
• ubezpieczenie OC obejmujące wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej
• doświadczenie poparte praktyką przy wykonywaniu ww. zabiegów
• mile widziany lekarz medycyny estetycznej
• profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentami
• stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kongresach

Oferujemy:
• umowę o współpracy
• elastyczne godziny pracy
• przyjazną atmosferę w pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikację (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.