Lekarz kierujący Oddziałem Anestezjologii

Portal-medica.pl

Warszawa (Mokotów), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szpital  Specjalistyczny im. Św. Rodziny SP ZOZ
w Warszawie

zatrudni

Lekarza Kierującego Oddziałem Anestezjologii

Kandydaci powinni spełniać wymogi kwalifikacyjne określone rozporządzeniem Ministra
Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na
poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących
przedsiębiorcami (Dz. U. Nr 151, poz. 896) .

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym oraz ukończone studia
podyplomowe na kierunku związanym z zarządzaniem w ochronie zdrowia.

Oferty należy kierować na adres:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia