Opis stanowiska pracy

Przychodnia rehabilitacyjna poszukuje osoby na stanowisko Lekarza specjalisty w zakresie kardiologii.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Wymagania

Umiejętności w zakresie

*  wykonywania prób wysiłkowych

* wykonywania i interpretacji badań EKG oraz EKG metodą Holtera

* wykonywanie i interpretacja badań echokardiograficznych

* planowania procesu rehabilitacji pacjentów kardiologicznych

Mile widziana:

*  specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej

* znajomość i biegłość obsługiwania systemów informatycznych w dziedzinie medycyny

Informacje dodatkowe:

* forma zatrudnienia - do uzgodnienia

*możliwość podjęcia współpracy w pełnym wymiarze godzin ( 1 etat)

* warunki zatrudnienia - do negocjacji

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia