Lekarz Internista - Ząbkowice Śląskie

EMC Instytut Medyczny SA

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne

Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich poszukujemy osoby na stanowisko Lekarz Internista.

Opis stanowiska:
• praca na oddziale wewnętrznym
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej
• możliwość dyżurowania w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej

Wymagania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• specjalizacja z chorób wewnętrznych lub w trakcie specjalizacji
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
• podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe
• czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
• na umowie o pracę pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
• udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy, dzięki stosowaniu nowoczesnych metod pracy
• pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.