Lekarz do Pracowni Badań Endoskopowych Przewodu Pokarmowego

Kompendium24

Warszawa, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Narodowy Instytut Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji im. Prof. dr. hab. med. Eleonory Reicher. Klinika i Poliklinika Reumatologii Wieku Rozwojowego

Specjalizacja: Gastroenterologia

wymiar czasu pracy: do uzgodnienia
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Spartańska 1

Ogólny zakres obowiązków:
• Wykonywanie gastroskopii i kolanoskopii,
• Opieka lekarska nad Pacjentami Kliniki i Polikliniki Geriatrii,
• Udział w badaniach naukowych i klinicznych.

Wymagania:
• Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie gastroenterologii i umiejętności wykonywania badań endoskopowych przewodu pokarmowego,
• Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych i umiejętność wykonywania gastroskopii i kolanoskopii potwierdzoną kursem,
• Odpowiedzialność, przestrzeganie standardów etycznych i zasad współżycia społecznego oraz wypełnianie obowiązków pracowniczych.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego i naukowego w profesjonalnym środowisku
• Pracę w przyjaznym i zgranym zespole,
• Zatrudnienie w prestiżowej Instytucji, w nowo utworzonej, nowocześnie wyposażonej Klinice

Dodatkowe informacje:
• zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
• po zakończeniu procedury nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,

Oferty należy składać drogą elektroniczną lub osobiście pod adresem:
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1, Warszawa – w Dziale Spraw Personalnych.

informacje w związku z przetwarzaniem danych osobowych:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że:

1. administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnię nie jest Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab.Eleonory Reicher, adres: ul. Spartańska 1, 02-637 Warszawa;
2. administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować
3. w sprawach przetwarzania Państwa danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej: kancelarii NIGRiR;
4. administrator będzie przetwarzał Państwa dane w celu niezbędnym do wypełnienia obowiązków
i wykonywania szczególnych praw przez administratora lub osobę, której dane dotyczą, w dziedzinie prawa pracy, zabezpieczenia społecznego i ochrony socjalnej. Dane osobowe pracowników
są przetwarzane na podstawie art. 9 ust. 2 lit. b) RODO w zw. z realizacją przepisów wynikających
z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy;
5. dane osobowe mogą być udostępnione innym uprawnionym podmiotom, na podstawie przepisów prawa, a także na rzecz podmiotów, z którymi administrator zawarł umowę powierzenia przetwarzania danych w związku z realizacją usług na rzecz administratora (np. kancelarią prawną, dostawcą oprogramowania, zewnętrznym audytorem, zleceniobiorcą świadczącym usługę z zakresu ochrony danych osobowych);
6. administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych osobowych do państwa trzeciego
lub organizacji międzynarodowej;
7. mają Państwo prawo uzyskać kopię swoich danych osobowych w siedzibie administratora.

Dodatkowo zgodnie z art. 13 ust. 2 RODO informujemy, że:

1. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy, nie dłużej niż przez okres 30 dni liczonych od dnia zakończenia procesu naboru;
2. przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
3. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w naborze
na wolne stanowisko pracy. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak udziału
w naborze na wolne stanowisko pracy;
4. administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w oparciu o Państwa dane osobowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.