LEKARZ DENTYSTA | STOMATOLOG | NOWY SĄCZ

DentalCare Sp. z o.o.

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma DentalCare Sp z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: lekarz dentysta
do pracy stacjonarnej w nowym gabinecie stomatologicznym.

Warunki zatrudnienia:
- forma zatrudnienia: umowa o pracę lub samozatrudnienie,
- praca w godzinach porannych i popołudniowych (na zmianę),
- praca 5 dni w tygodniu (pon. - pt),
- obsługa pacjentów prywatnych, oraz w ramach NFZ,
- praca z punktowym aparatem RTG,
- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - gwarantowana podstawa wynagrodzenia + udział w przychodzie,

Wymagania

Wykształcenie i doświadczenie:
- osoba w tytułem lekarz dentysta potwierdzonym dyplomem i prawem wykonywania zawodu w Polsce,
- minimum 1 rok pracy w gabinecie stomatologicznym (praktyka prywatna lub NFZ),

Wymagania podstawowe:
- samodzielność - praca w jednostanowiskowym gabinecie z obsługą asysty,
- dyspozycyjność - praca stacjonarna 5 dni w tygodniu (pon. - pt.) w godzinach porannych i popołudniowych,
- umiejętność obsługi komputera PC + pakiet MS Office,
- umiejętność obsługi radiowizjografii cyfrowej (firma zapewnia szkolenie szczegółowe w zakresie obsługi RTG+RVG na miejscu),

Poszukiwane cechy osobowe:
- dokładność,
- odpowiedzialność,
- nastawienie na zachowanie wysokiej jakości usług, oraz zadowolenie pacjenta,
- rozumienie innych, wrażliwość i zdolność do empatii,
- wysoka kultura osobista,

Mile widziane:
- doświadczenie w zakresie pracy i obsługi unitów Chirana Dental (Diplomat),
- doświadczenie przy pracy z radiowizjografią cyfrową Kodak (Carestream),
- ukończenie kursu ochrony radiologicznej pacjenta,

Kontakt:
tel. 510-160-415, 693-703-345

Prezentacja firmy

Grupa DentalCare tworzy sieć gabinetów stomatologicznych zapewnia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia