Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowocześni, posiadamy bogate doświadczenie i zapewniamy bezpieczeństwo naszym pacjentom.

W związku z otwarciem nowej filii Ośrodka w Ostrowie Wielkopolskim  poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarka/Lekarz Okulista

Jeśli:

- wykonujesz zawód Lekarki/Lekarza

- posiadasz specjalizację w zakresie okulistyki

- jesteś osobą elastyczną i komunikatywną

To u nas znajdziesz:

- otwartą drogę do rozwoju w prestiżowej Klinice
  Okulistycznej

- współpracę z wybitnymi specjalistami chorób oczu

- przyjazną atmosferę

- pracę na nowoczesnym sprzęcie okulistycznym

Doceniamy:

- doświadczenie w pracy w poradni okulistycznej

- umiejętność prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej

- zaangażowanie

- chęć do współpracy

- pozytywną energię

- komunikatywną znajomość języka angielskiego

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Prześlij swoją aplikację (w formie tradycyjnej, prezentacji multimedialnej lub filmu)

na adres e-mail:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia