Legnica, Trener pakietu MS Office 2010/2013

MileStep

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla trenera z pakietu MS Office 2010/2013 na terenie Legnicy i okolic.

DO ZADAŃ OSOBY na w/w stanowisku należeć będzie prowadzenie szkoleń z:

- obsługi programów MS Word, MS Excel, MS Powerpoint, MS Access w stopniu podstawowym oraz średnio- zaawansowanym

- ogólnych podstaw obsługi komputera (przeglądanie stron internetowych, obróbka zdjęć itp.) na poziomie podstawowym oraz średnio-zaawansowanym.

OFERUJEMY:

- elastyczny czas pracy ( w wybrane dni robocze do południa lub wieczorami oraz soboty)

- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

- miłą i przyjazną atmosferę w pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

WYMAGAMY:

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 2010/2013

- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z MS Office

- znajomość zagadnień oraz charakteru egzaminów ECDL Start/Core

- chęci i zaangażowanie – szukamy osób, które lubią szkolić

- umiejętności pracy z zespołem, grupą

- dokładność, sumienność i uczciwość,

- bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Prezentacja firmy

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która prowadzi szkolenia d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
40PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia