FIZJOTERAPEUTA, TRENER PERSONALNY

Portal-medica.pl

Ustroń, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jako jeden z największych kompleksów uzdrowiskowych w Europie, poprzez jakość oraz różnorodność usług, jakie od 30 lat oferujemy naszym gościom, wzmacniamy pozytywny wizerunek Ustronia.
Uzdrowisko Ustroń to niezaprzeczalna część historii, a przede wszystkim przyszłość Naszego Miasta.
Zwiąż swoją przyszłość z nami - zostań naszym Pracownikiem. Poprzez świetną pracę oraz wyjątkowe podejście do naszych gości, realizuj swoje ambicje zawodowe.

Obecnie poszukujemy:

 FIZJOTERAPEUTA/ FIZJOTERAPEUTA Z UPRAWNIENIAMI TRENERA PERSONALNEGO

Kogo szukamy:

- pasjonatów zdrowego stylu życia lub profesjonalistów      zajmujących się treningami
- fizjoterapeutów
- masażystów
- osób potrafiących działać w zespole
- ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać
- osób, które zarażają swoją pozytywną energią i inspirują innych

Oferujemy:
1. zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
2. pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
3. konkurencyjne warunki płacy i zatrudnienia.
4. niezbędne narzędzia pracy
5. możliwość rozwoju i uzupełniania wiedzy merytorycznej

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia