Leasing Manager

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, pośrednika w wynajmie powierzchni komercyjnych, spółki notowanej na giełdzie papierów wartościowych poszukujemy:

Leasing ManagerMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Negocjowanie i zawieranie umów najmu nieruchomości biurowych zgodnych z przyjętymi przez firmę zasadami
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych i prowadzenie spotkań z klientami (polskimi i zagranicznymi)
  • Wypracowywanie i zarządzanie dobrymi relacjami z kontrahentami
  • Realizowanie celów budzetowych
  • Raportowanie podejmowanych działań
  • Zarządzanie istniejącymi umowami w zakresie renegocjacji ustalanych wcześniej warunków

Oczekiwania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości biurowych (po stronie właściciela nieruchomości bądź pośrednika)
  • Umiejetność prowadzenia negocjacji z partnerami
  • Bardzo dobra znajomość branży i rynku nieruchomości handlowych w Polsce oraz dobre relacje z głównymi podmiotami operującymi na rynku
  • Zdolność profesjonalnego przygotowania prezentacji i poprowadzenia spotkań handlowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w organizacji będącej liderem na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię
  • Benefity
  • Rozwojowe środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.