Lean Strategy Transformation Manager / LP Production

Leanpassion Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wierzymy, że każda firma może być świetna, a każdy człowiek żyć pełnią życia.

Chcemy zmieniać świat na taki, w którym ludzie kładąc się spać, nie mogą doczekać się kolejnego dnia.

miejsce pracy: cała Polska

Osoba na stanowisku Lean Strategy Transformation Managera będzie odpowiedzialna za zarządzanie transformacjami strategicznymi prowadzonymi dla naszych Klientów oraz za zarządzanie głównymi interesariuszami firmy – Zarząd, Managerowie B-1.

Twoje zadania:

  • Pełna odpowiedzialność za definiowanie koncepcji transformacji (sformułowanie strategii i planu jej przeprowadzenia).
  • Wyznaczanie warunków docelowych dla poszczególnych faz transformacji, odpowiedzialność za ich osiąganie, w tym zarządzanie procesem, zmianą i postawami.
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy i zarządzanie zespołem konsultantów prowadzonej transformacji.
  • Ścisła współpraca z Klientem, w celu rozwijania i umacniania relacji biznesowych, w tym cross-sell i up-sell.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 10-letnie doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej w tym przynajmniej 5-letnie doświadczenie managerskie. Docenimy doświadczenie zdobyte w branży konsultingowej.
  • Samodzielność, gotowość do podejmowania decyzji i działań zapewniających realizację celów strategicznych i operacyjnych.
  • Gotowość do częstych i wielodniowych wyjazdów służbowych.
  • Udokumentowane sukcesy transformacyjne.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w wiodącej firmie doradczej świadczącej usługi dla topowych i renomowanych organizacji w Polsce i za granicą.
  • Dużą samodzielność, autonomię działania i odpowiedzialność za prowadzone transformacje w obszarze doradztwa strategicznego.
  • Dostęp do unikalnego know-how.
  • Wpływ na współtworzenie strategii rozwoju firmy i Klientów.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników.

Dołącz do nas, jeśli tak samo jak my:

  • Nie chodzisz do roboty, chcesz zmieniać świat.
  • Jesteś pokorny, masz dystans do siebie.
  • Inspirujesz empatią, entuzjazmem i zaangażowaniem.
  • Stawiasz na długoterminowe relacje zarówno z pracownikami, jak i partnerami biznesowymi.
  • Współpracujesz w oparciu o wspólne cele oraz wzrost wartości dodanej.
  • Czujesz się odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za reputację i wyniki firmy.
  • Chcesz być dumny, z miejsca w którym pracujesz.
  • Mówisz to, co myślisz. Robisz to, co mówisz. Fakty są dla Ciebie ważniejsze od opinii.
  • Dajesz wsparcie, szacunek i zaufanie.

Prezentacja firmy

Wierzymy, że każda firma może być świetna, a każdy człowiek żyć pełnią ż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca BPO / outsourcing, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management