Opis stanowiska pracy

• nadzorowanie wdrożenia metodologii lean management w przedsiębiorstwie
• współpraca przy tworzeniu strategii programu lean management na poziomie Grupy Kapitałowej
• poszukiwanie obszarów do usprawnień
• identyfikacja projektów w oparciu o wyznaczone cele
• prowadzenie strategicznych projektów
• koordynacja projektów w ramach programu Kaizen
• przeprowadzanie szkoleń
• mapowanie procesów
• wdrożenie oraz analiza głównych wskaźników efektywności

Wymagania

• wykształcenie wyższe

• minimum roczne doświadczenie na stanowisku lean managera

• znajomość metodologii lean management, six sigma, project management

• umiejętności managerskie umożliwiające skuteczne zarządzanie zmianą oraz prowadzenie multidyscyplinarnych projektów

• mile widziane ukończenie kursów, szkoleń z zakresu Lean Management, Six Sigma, TOC

Prezentacja firmy

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. to najwięks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji