Lean Manager (m/f)

Michael Page

43100, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z obszaru motoryzacji, poszukujemy osoby na stanowisko Lean Manager. Będzie ona dedykowana współpracy z wszystkimi działami firmy mając na celu optymalizację procesów produkcyjnych, logistycznych, administracyjnych i back-office.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, współpracująca bezpośrednio z producentami samochodów (OEM) oraz dostawcami Tier 1. Jako lider w swoim sektorze, wykorzystuje wysoko zaawansowane technologie, które na bieżąco rozwija w centrum R&D. Firma uważnie planuje swój rozwój wykorzystując dostępne zasoby i bliskie relacje z klientami oraz swoimi dostawcami. Wraz z rozwojem lokalnej kadry i rozszerzeniem wymiaru operacji, Firma mocno stawia na optymalizację procesów wewnętrznych.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i zastosowanie narzędzi Lean Manufacturing w zakładzie,
  • Wspieranie działu produkcji i jakości w projektach optymalizacyjnych,
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i jakościowych,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników Firmy z obszaru Lean Manufacturing,
  • Propagowanie filozofii Lean Manufacturing w zakładzie,
  • Inicjowanie i koordynacja działań Six Sigma Green Belt,
  • Planowanie budżetu działu optymalizacji i kalkulacja oszczędności,
  • Zarządzanie dokumentacją systemową.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi i prowadzeniu projektów z zakresu Lean Manufacturing w skali zakładu - w szczególności VSM,
  • Doświadczenie w usprawnianiu i optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz zdolności organizacyjne,
  • Zdolności przywódcze, entuzjazm w działaniu, umiejętność budowania zaangażowania w zespołach i przekonywania innych,
  • Certyfikacja Green/Black Belt będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Interesujące, stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, nowoczesnej organizacji,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i personalnego,
  • Rynkowe wynagrodzenie i pakiet benefit,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: 43100
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page