Michael Page Michael Page

Lean Leader (m/f)

Wraz z dynamicznym rozwojem organizacji i budową nowego zakładu produkcyjnego nasz Klient poszukuje kandydatów na stanowisko Lidera Lean Manufacturing zaangażowanego we wdrażanie praktyk Continuous Improvement na terenie nowego zakładu produkcyjnego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma o międzynarodowym kapitale dynamicznie rozwijająca się w Polsce. Obecna na polskim rynku od ponad 15 lat, firma otwiera nowy zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji i montażu technologicznie zaawansowanych komponentów do silników lotniczych. Klientami firmy są największe globalne koncerny z branży lotniczej.

Opis stanowiska

  • Wdrożenie w zakładzie standardów związanych z Lean Manufacturing (5S, redukcja kosztów, poprawa efektywności kosztu pracy, redukcja scrap'u, WIP, VSA)
  • Wsparcie Plant Managera w tworzeniu strategii i wdrażaniu systemu produkcyjnego
  • Zarządzanie budżetem systemów produkcyjnych, raportowanie wskaźników produkcji, reagowanie w przypadku nieprawidłowości, proponowanie rozwiązań
  • Prowadzenie projektów Kaizen w zakładzie, wsparcie dla załogi w rozwijaniu inicjatyw Kaizen
  • Zarządzanie layoutem zakładu, procesem przepływu komponentów, produkcji i wyrobów gotowych
  • Definiowanie przyszłych potrzeb zakładu, proponowanie nowych rozwiązań i ulepszenie procesów w zakładzie
  • Współpraca z wszystkimi pracownikami podczas prowadzenia projektów Continuous Improvement.

Profil kandydata

  • Doświadczenie we wrażaniu narzędzi Lean Manufacturing w środowisku produkcyjnym (preferowane: branża automotive, maszynowa, lotnicza, AGD lub pokrewna)
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean, Six Sigma i umiejętność ich wdrażania w zakładzie
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Zdolności komunikacyjne na bardzo wysokim poziomie: umiejętność aktywnego słuchania, formułowania wniosków, analitycznego myślenia i przekonywania innych
  • Kreatywność, zorientowanie na cel, zdolności przywódcze, budowanie zaangażowania.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w uruchamianiu nowego zakładu: green field
  • Perspektywy rozwoju na wyższe stanowiska w obszarze operacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefit
  • Przyjazną i rozwojową atmosferę w pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sędziszów Małopolski
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page