Lawyer - Banking & Finance

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w renomowanej, polskiej kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku w zespole Banking & Finance. Poszukiwany Prawnik będzie odpowiedzialny za wsparcie pracy starszych prawników przy strukturyzowaniu transakcji udzielenia finansowania oraz przygotowaniu i negocjowaniu dokumentacji dotyczącej udzielenia finansowania.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest renomowana, polska kancelaria prawna o ugruntowanej pozycji na rynku, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Prawnika - Banking & Finance

Opis stanowiska

  • Wspieranie starszych prawników w strukturyzowaniu transakcji o udzielenie finansowania lub restrukturyzacji istniejącego zadłużenia
  • Przygotowywanie i negocjowanie dokumentacji dotyczącej udzielenia finansowania
  • Tworzenie raportów due diligence oraz opinii prawnych
  • Bieżące wsparcie klientów kancelarii
  • Kontakt z klientami kancelarii

Profil kandydata

  • Tytuł magistra prawa (mile widziany status aplikanta I - II roku)
  • Minimum rok specjalizacji w zespole Banking & Finance renomowanej kancelarii prawnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w tym znajomość terminologii prawniczej
  • Doświadczenie w procesach udzielania finansowania
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie

Oferujemy

  • Praca przy dużych projektach w prestiżowej kancelarii prawnej
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page