Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Dobra, Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Dobra, Szczecin

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie godzinowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowania! Zapewniamy bogaty pakiet socjalny m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji, opiekę medyczną, pracę od poniedziałku do piątku, komfortowe warunki oraz bezpłatny autobus z Prawobrzeża, centrum Szczecina oraz z Polic.

OPIS STANOWISKA

Dużym atutem będą zdolności manualne, podstawowa umiejętność obsługi komputera, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz elastyczność, ponieważ praca jest w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, bez względu na posiadane doświadczenie!

GŁÓWNE ZADANIA

Praca polega na montażu elementów elektronicznych w aparatach słuchowych - modelowanie, składanie, wykańczanie produktów, usuwanie drobnych awarii w produktach, finalna weryfikacja ich jakości oraz precyzyjna obróbka materiału za pomocą odpowiednich narzędzi.

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.