Land Manager- Warszawa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Managera. Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za proces identyfikacji, a następnie zakupu gruntów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper nieruchomości magazynowych oferujący nowoczesne powierzchnie biznesowe w strategicznych lokalizacjach Polski oraz Europy.

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie lokalizacji pod obiekty magazynowe oraz parki logistyczne
  • Współpraca z brokerami, agencjami nieruchomości, firmami obsługującymi rynek nieruchomości komercyjnych
  • Przygotowanie wstępnego budżetu realizacji inwestycji
  • Negocjowanie, przygotowanie i podpisanie umów przedwstępnych oraz przyrzeczonych zakupu nieruchomości
  • Uczestniczenie w spotkaniach z przedstawicielami Urzędów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe- Preferowane, gospodarka przestrzenna
  • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości gruntowych
  • Znajomość procesu inwestycyjnego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość aspektów prawno-techniczno-ekonomicznych związanych z procesami inwestycyjnymi
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page