Land Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper mieszkaniowy i komercyjny realizujący swoje projekty na terenie Polski.

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces wyszukania nieruchomości aż do jej zakupu i uzyskania pozwolenia na budowę.

Opis stanowiska

  • Analiza rynku nieruchomości w Warszawie oraz identyfikacja potencjalnych działek do realizacji Projektów deweloperskich;
  • Wyszukiwanie ofert sprzedaży nieruchomości - działki, zabudowane i niezabudowane;
  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktów z osobami (fizycznymi/prawnymi) zawodowo trudniącymi się poszukiwaniem ofert sprzedaży nieruchomości lub osobami działającymi jako pośrednicy sprzedaży nieruchomości;
  • Przygotowywanie badań wykonalności (feasibility study) analizowanych działek (w tym, między innymi budżetu inwestycji, analizy rynku oraz analizy konkurencji);
  • Prowadzenie oraz nadzór procesu uzyskania odpowiednich decyzji dla oferowanej na sprzedaż nieruchomości do momentu otrzymania decyzji o warunkach zabudowy (WZ lub miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego) oraz ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę;
  • Prowadzenie negocjacji w imieniu Pracodawcy w zakresie warunków zakupu potencjalnej nieruchomości.

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne, ekonomiczne na kierunkach związanych z gospodarką przestrzenną, gospodarką nieruchomościami, urbanistyką, architekturą, geodezją
  • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym w sektorze nieruchomości
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, ustaw o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, księgach wieczystych i hipotece, gospodarce nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość programów z zakresu informacji przestrzennej oraz narzędzi jak MS Excel i PowerPoint.
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność

Oferujemy

  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę pełną wyzwań i rozwoju na wymagających i prestiżowych projektach
  • Dalsze możliwości awansu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page