Fortaco Sp. z o.o

Lakiernik

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik

Główne zadania:

  • Malowanie dużych powierzchni stalowych;
  • Realizowanie celów zespołu;
  • Zaangażowanie w poszerzanie kompetencji w ramach stanowiska;

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w malowaniu podstawowymi technikami natryskowymi;
  • Znajomości procesów lakierniczych;
  • Wiedzy z zakresu niezgodności lakierniczych i umiejętność dokonywania samokontroli;
  • Znajomości narzędzi pomiarowych oraz umiejętność ich wykorzystania w procesie malowania;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Chęci rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę, premie i dodatki za dyspozycyjność, a dodatkowe bonusy to:

  • bezpłatny transport dla pracowników
  • bezpłatny dostęp do napojów z automatów na halach produkcyjnych
  • pakiety ubezpieczeniowe w PZU I Allianz
  • bezpłatna opieka medyczna
  • dofinansowanie programu Multisport
  • dofinansowanie wczasów pod gruszą
  • bony świąteczne
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • prezenty na Dzień Dziecka dla dzieci pracowników
  • wyprawka dla żaka
  • udział w piknikach rodzinnych
  • udział w zakładowych wycieczkach: rowerowe, w góry, na narty, na połów ryb
  • coroczne szczepienia przeciwko grypie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników (m.in. obsługa suwnic kat. II S)